Our Score

Taşımacılık herkes tarafından zor ve stresli olarak bilinir. Tüm kurların bir kenara bırakıldığı bir hizmettir düşüncesi müşterilerin kafasında yer etmiştir. Ankara evden eve nakliyat sektörüne ilk adım attığımız andan itibaren bu düşünce ve tabuyu ortadan kaldırmaya çalıştık. Yeniliklere kendimizi açık tutarak, teknolojinin takipçisi olup sektörün ilerlemesini ve gelişim göstermesini hedefledik.

Hiçbir birey uzun yıllar çalışıp, çabalayarak aldığı eşyalarının zarar görmesini istemez. Ancak istemediği halde bile bu duruma maruz kalır. Aslına bakıldığında bu durumu yaratan müşterilerdir. Nedeniyse nakliyat fiyatı ucuz olsun derken kalifiyesiz eleman çalıştıran nakliyat firmalarını tercih etmeleridir. Eski tabirle, ucuz etin yahnisi yavan olur sözü vuku bulmaktadır.

Ankara evden eve nakliyat hizmetine başlarken kolları sıvayan firmamız, her müşteriye daha kaliteli hizmet sloganıyla binlerce müşteriye ulaşarak gönüllerini kazanmıştır. Anahtar teslim iş yaparak yüzlerin gülmesini sağlamıştır. Müşteri odaklı düşünerek tavsiye ve önerilere kendini açık tutmuştur. Zor süreçleri kolay etmeyi başarmıştır.

Ankara Deha Nakliyat

Ankara Deha Nakliyat firmamızın temelleri 2001 tarihinde Ankara merkezinde atılmıştır. Kurulduğumuz tarihte belirlediğimiz hedeflere kısa zamanda ulaştık. Arşivlerimizde kayıtlı olan tüm müşterilerimizin memnuniyet derecesini ele aldığımızda, %98.7’lik bir başarı elde etmiş bulunmaktayız. Buda demek oluyor ki Ankara evden eve nakliyat sektörünün en başarılı firmasıyız.

Deha Nakliyat güvencesiyle markalaşmayı başardık. İsmimizin gittiği her yerde güven duygusunun hakim olmasını sağladık. Bu başarıya

katkı sağlayan tüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Gelecekte daha fazla müşteriye ulaşmak için beklenen hizmetin en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

Taşınmanızda Daima Kolaylık sağlar…

https://www.dehanakliyat.com/hizmetlerimiz/evden-eve-nakliyat

 

Our Score

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]