SEO Danışmanlık hizmetlerimiz şunları içerir:

  • SEO strateji geliştirme: Ne ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Uzun vadeli arama pazarlaması başarısı için özel bir SEO gereksinimi değerlendirmesi ve stratejisi tanımlamanıza yardımcı olacağız.

 

  • Uygulama yönergeleri: Arama motoru optimizasyonu için net bir yönünüz var mı, ancak sıralamalarınızı kaybetmeden fikirlerinizi en iyi nasıl kullanacağınızı bilmek için yardıma ihtiyacınız var mı? Geliştirme ekibinizi zorlu teknik durumlarla yönlendirebiliriz.

 

  • Yazılım önerileri: Arama pazarlama endüstrisi, anahtar kelime sıralamanızı takip etmenize, analiz etmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak binlerce yazılım çözümü olmasa bile yüzlerce doludur. Stratejiniz, iç kaynaklarınız, çevreniz ve bütçeniz için en iyi araçları bulmanıza yardımcı olabiliriz.

 

  • SEO denetimleri : Her bir denetim ile, sitenizin sayfa içi optimizasyonunun derinlemesine bir analizini derleriz ve iyileştirmek için acil alanların yerini tespit ederiz. İki sitenin ya da endüstrinin birbirine benzemediğini, dolayısıyla bu denetimin gerektiği kadar spesifik ya da genel olabileceğini biliyoruz. Her iki durumda da, tamamlandığında, ekibinizin birden çok işlem yapılabilir öğeye sahip olacağını garanti ederiz.

 

  • Anahtar kelime araştırma ve analiz: Belki de arama pazarlamasında en sıkıcı ve korkutucu görev, anahtar kelime araştırmaları hızla gelişen SEO’ları boğabilir. Kirli işi yapıyoruz, böylece kurum içi ekibiniz büyük resme odaklanabilir. Bu analiz, yüksek dönüştürme ve rekabetçi anahtar kelimelerinize ek olarak, önemli arama ve kullanıcı davranışlarına bakarak Wordtracker verilerinin ötesine geçer.

 

  • Rekabet analizi: Yarışmada boyun ve boyun var mı ve ne yaptıklarını ve ne yaptıklarını bilmek zorunda mısınız? On-off-site taktiklerini, potansiyel servis sağlayıcılarını, bütçe tahminlerini ve daha fazlasını kıracağız.

 

  • Bağlantı portföyünüzün gözden geçirilmesi: Bağlantı yapınızı sorgulanabilir danışmanlara veya şirketlere yaptırdınız mı ve bir şeylerin zarar görüp gelmediğinden emin değil misiniz? Yerinizde yeni misiniz ve sadece web sitenize kaliteli, doğal geri dönüşler oluşturma konusunda rehberliğe mi ihtiyacınız var? Eski bağlantılarınızı inceleyebilir ve kaliteli bağlantı elde etmek için özel bir strateji oluşturabiliriz.

 

  • Yeniden tasarlama rehberi: Siteniz rekabetçi bir şekilde sıralanıyor mu? Artık, yerleşiminizi kaybetme olasılığı nedeniyle yeniden tasarlanmaktan korkuyorsunuz? Yeniden tasarlama için bir strateji belgesi oluşturalım ve o sıçramayı gerçekleştirdiğinizde etkinin nominal olduğundan emin olmak için geliştirme ekibinizle birlikte çalışalım.

 

  • Kalite güvencesi için hizmetliler: SEO’nun ve bilgili bir geliştirme ekibinin sağlam bir kavrayışına sahip misiniz, ancak yaklaşımınızı onaylamak ve değişikliklerinizi uygularken sizi güvenceye almak için bir danışmana ihtiyacınız var mı? SEO danışmanlık hizmetleri için proje başına veya aylık hizmetli olarak sözleşmeler sunuyoruz.